Vyhľadávanie

KIWU WUKI SpermTest test mužskej plodnosti 1x1 set

Detail inzerátu

Číslo inzerátu 83655
Zobrazené 2449
Inzerát expiruje 12-12-2026
V kategóriach Diagnostika zdravia

Popis

Test je určený pre kvalitatívne zistenie počtu spermií v mužskom semene in vitro. To znamená, že test dokáže určiť či je počet spermií dostatočne vysoký na to, aby pri pohlavnom styku s ovulujúcej ženou došlo k oplodneniu. Nízky počet spermií by nasvedčoval tomu, že je oplodnenie menej pravdepodobné. V tomto prípade odporúčame navštíviť vášho lekára, ktorý vám poradí, akým spôsobom je možné počet spermií a ich kvalitu zvýšiť.

Táto sada, určená na zistenie počtu spermií (Kolorimetrická metóda), obsahuje inertné membránu zo sklenených vlákien s vysokou absorpčnou schopnosťou a veľkosťou pórov menšou ako 0,5 mikrometra, ktorá slúži na filtráciu semená. Spermie sa zachytí na prvej vrstve tejto membrány. Farbiace tekutina rýchlo zafarbí spermie, a čím tmavšie je farba, tým vyšší je počet spermií na filtračnej membráne. Porovnaním farby s referenčnou farbou (20 miliónov / 1 ml, stanovené organizáciou WHO) rezervoáru "B" na testovacej kazete zistíte, že ak je farba rezervoáru "A" svetlejší ako farba rezervoáru B, je počet spermií nedostatočný alebo nízky. Ak je farba tmavšia ako farba rezervoáru "B", je počet spermií dostatočne vysoký.

Pred samotným testovaním je dôležité, aby ste sa po dobu 3-7 dní zdržal akejkoľvek sexuálnej aktivity. To zaručí, že množstvo a kvalita spermií budú dostatočne vysoké a test tak dokáže presne zistiť ich počet. Pri masturbácii by malo byť semeno vylúčené priamo do zbernej nádoby. Potom by mal byť test vykonaný najdlhšie do 2 hodín. Akonáhle test vykonáte, výsledok je nutné skontrolovať do 5 minút, pretože intenzita farby postupom času bledne.

Cena: 20 EUR
Nezabudnite spomenúť že voláte z inzercio.sk
Pridané 17-02-2021
Pridal

Podobné inzeráty